Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 27 вересня 2018 року N 1654

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 627 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 627) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 628 (Рішення N 628) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал).

Оголошення про конкурс опубліковано 30.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 97 (6852) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал) було подано 4 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГОК", м. Горішні Плавні Полтавської обл. ("ГОК"); ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Полтава ("poltavske.tv"); ТОВ "ОСТАННІЙ БАСТІОН", м. Полтава ("Останній бастіон"); ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПИРЯТИН", м. Пирятин Полтавської обл. ("Пирятин").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал) та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ПП "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПИРЯТИН", м. Пирятин Полтавської обл. ("Пирятин").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГОК", м. Горішні Плавні Полтавської обл. ("ГОК"); ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Полтава ("poltavske.tv"); ТОВ "ОСТАННІЙ БАСТІОН", м. Полтава ("Останній бастіон"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал).

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГОК", м. Горішні Плавні Полтавської обл. ("ГОК"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал).

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Полтава ("poltavske.tv"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал).

3. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ОСТАННІЙ БАСТІОН", м. Полтава ("Останній бастіон"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення на вільних місцевих (регіональних) каналах мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 стандарту DVB-T2 (MPEG 4) у м. Гадячі Полтавської обл. (1 канал).

4. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГОК", м. Горішні Плавні Полтавської обл. ("ГОК"); ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ ТЕЛЕБАЧЕННЯ", м. Полтава ("poltavske.tv"); ТОВ "ОСТАННІЙ БАСТІОН", м. Полтава ("Останній бастіон"), про це рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відповідального секретаря Національної ради О. Ільяшенка.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали