Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4))

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 листопада 2017 року N 2133

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4))

З урахуванням рішення від 27.07.2017 N 1370 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 1370), Національна рада рішенням від 27.07.2017 N 1371 (Рішення N 1371) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)).

Оголошення про конкурс опубліковано 02.08.2017 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 141 (6646) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)) було подано 5 заяв від: ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА "ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ "РАДА", м. Київ ("РАДА"); ТОВ "УНІАН ТБ", м. Київ ("УНІАН"); ТОВ "ГРАВІС", м. Київ ("ПЛЮСПЛЮС"); ТОВ "НОВИНИ 24 ГОДИНИ", м. Київ ("NEWSONE"); ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "112-УКРАЇНА", м. Київ ("112").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)) та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПАРЛАМЕНТСЬКИЙ ТЕЛЕКАНАЛ "РАДА", м. Київ ("РАДА").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "112-УКРАЇНА", м. Київ ("112"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)).

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "112-УКРАЇНА", м. Київ ("112"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням вільного загальнонаціонального каналу мовлення багатоканальної телемережі МХ-5 (стандарт DVB-T2 (MPEG-4)).

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ІНФОРМАЦІЙНЕ АГЕНТСТВО "112-УКРАЇНА", м. Київ ("112"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали