Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у с. Байраку Харківської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2018 року N 1328

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у с. Байраку Харківської обл.

З урахуванням рішення від 19.04.2018 N 551 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 551) Національна рада рішенням від 19.04.2018 N 552 (Рішення N 552) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 81 (6836) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у с. Байрак Харківської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "ДАНІ - ТЕПЛОЦЕНТР", м. Балаклія Харківської обл. ("Дані"); КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у с. Байрак Харківської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ДАНІ - ТЕПЛОЦЕНТР", м. Балаклія Харківської обл. ("Дані").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у с. Байрак Харківської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,3 МГц у с. Байрак Харківської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити КП БАЛАКЛ1ЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали