Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюках Харківської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2018 року N 1334

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюках Харківської обл.

З урахуванням рішення від 19.04.2018 N 551 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 551), Національна рада рішенням від 19.04.2018 N 552 (Рішення N 552) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 81 (6836) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"); "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено "БЛИЗНЮКІВСЬКЕ РАЙОННЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГОСПОДАР", смт Близнюки Харківської обл. ("ГОВОРИТЬ БЛИЗНЮКІВЩИНА").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 107,5 МГц у смт Близнюки Харківської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали