Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Балаклії Харківської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 29 серпня 2018 року N 1331

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Балаклії Харківської обл.

З урахуванням рішення від 19.04.2018 N 551 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 551), Національна рада рішенням від 19.04.2018 N 552 (Рішення N 552) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 81 (6836) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Балаклія Харківської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ"); КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРГАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"),

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Балаклія Харківської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ТРК "СЛОБОЖАНСЬКЕ ФМ", м. Харків ("Слобожанське ФМ").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРГАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Балаклія Харківської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Балаклія Харківської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити КП БАЛАКЛІЙСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ "ТРК "ОРІАНА", м. Балаклія Харківської обл. ("говорить Балаклія"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали