Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,9 МГц у м. Борисполі Київської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 вересня 2018 року N 1540

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,9 МГц у м. Борисполі Київської обл.

З урахуванням рішення від 26.04.2018 N 595 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 595) Національна рада рішенням від 26.04.2018 N 596 (Рішення N 596) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 17.05.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 89 (6844) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,9 МГц у м. Борисполі Київської обл. було подано 2 заяви від: КП "ТРС "БОРИСПІЛЬ", м. Бориспіль Київської обл. ("Бориспіль ФМ"); ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,9 МГц у м. Борисполі Київської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено КП "ТРС "БОРИСПІЛЬ", м. Бориспіль Київської обл. ("Бориспіль ФМ").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,9 МГц у м. Борисполі Київської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 94,9 МГц у м. Борисполі Київської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали