Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,1 МГц у м. Радехові Львівської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2019 року N 567

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,1 МГц у м. Радехові Львівської обл.

З урахуванням рішення від 20.12.2018 N 2264 "Про затвердження конкурсних умов" (Умови N 2264) Національна рада рішенням від 20.12.2018 N 2265 (Рішення N 2265) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 10.01.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 5 (7011) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,1 МГц у м. Радехові Львівської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "УНА-1", м. Рівне ("РАДІО УНА. Перша українська націоналістична хвиля"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОЧІВ", м. Золочів Львівської обл. ("Золочів FM").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,1 МГц у м. Радехові Львівської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "УНА-1", м. Рівне ("РАДІО УНА. Перша українська націоналістична хвиля").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОЧІВ", м. Золочів Львівської обл. ("Золочів FM"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,1 МГц у м. Радехові Львівської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОЧІВ", м. Золочів Львівської обл. ("Золочів FM"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 99,1 МГц у м. Радехові Львівської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЗОЛОЧІВ", м. Золочів Львівської обл. ("Золочів FM"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали