Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 100,0 МГц у м. Полтаві

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 10 жовтня 2019 року N 1580

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 100,0 МГц у м. Полтаві

З урахуванням рішення від 11.07.2019 N 733 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 733) Національна рада рішенням від 11.07.2019 N 734 (Рішення N 734) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 24.07.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 138 (7144) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 100,0 МГц у м. Полтаві було подано 2 заяви від: ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"); ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ РАДІО", м. Полтава ("Полтава ФМ").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 88,8 МГц у м. Миколаєві та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ РАДІО", м. Полтава ("Полтава ФМ"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 100,0 МГц у м. Полтаві.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ РАДІО", м. Полтава ("Полтава ФМ"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 100,0 МГц у м. Полтаві.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ПОЛТАВСЬКЕ РАДІО", м. Полтава ("Полтава ФМ"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Перший заступник
голови Національної ради

О. Герасим'юк

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали