Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2019 року N 592

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл.

З урахуванням рішення від 20.12.2018 N 2264 "Про затвердження конкурсних умов" (Умови N 2264), Національна рада рішенням від 20.12.2018 N 2265 (Рішення N 2265) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 10.01.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 5 (7011) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл. було подано 4 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТАНЦІЯ", м. Чернівці ("РАДІО 10"); ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"); КП "РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "РАДІО "ХВИЛІ ЧЕРЕМОШУ" ВИЖНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, м. Вижниця Чернівецької обл. ("Говорить Вижниця"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТВА", м. Чернівці ("ТВА ФМ").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СТАНЦІЯ", м. Чернівці ("РАДІО 10").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"); КП "РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "РАДІО "ХВИЛІ ЧЕРЕМОШУ" ВИЖНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, м. Вижниця Чернівецької обл. ("Говорить Вижниця"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТВА", м. Чернівці ("ТВА ФМ"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл.

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити КП "РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "РАДІО "ХВИЛІ ЧЕРЕМОШУ" ВИЖНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, м. Вижниця Чернівецької обл. ("Говорить Вижниця"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл.

3. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТВА", м. Чернівці ("ТВА ФМ"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,4 МГц у м. Вижниці Чернівецької обл.

4. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ ("Гуцульське радіо"); КП "РЕДАКЦІЯ РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ "РАДІО "ХВИЛІ ЧЕРЕМОШУ" ВИЖНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ, м. Вижниця Чернівецької обл. ("Говорить Вижниця"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТВА", м. Чернівці ("ТВА ФМ"), про це рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали