Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 18 квітня 2019 року N 588

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл.

З урахуванням рішення від 20.12.2018 N 2264 "Про затвердження конкурсних умов" (Умови N 2264), Національна рада рішенням від 20.12.2018 N 2265 (Рішення N 2265) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 10.01.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 5 (7011) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл. було подано 4 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПОДОЛЯНИН TV", с. Абрикосівка Кам'янець-Подільського району Хмельницької обл. ("Говорить телерадіокомпанія "Подолянин-TV"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВСІМ РАДІО", м. Хмельницький ("О'КЕЙ"); ТОВ "ПРО МЕДІА ГРУПП", м. Городок Хмельницької обл. ("1 ПОДІЛЬСЬКИЙ"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля радіо нашого міста").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ПОДОЛЯНИН TV", с. Абрикосівка Кам'янець-Подільського району Хмельницької обл. ("Говорить телерадіокомпанія "Подолянин-TV").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВСІМ РАДІО", м. Хмельницький ("О'КЕЙ"); ТОВ "ПРО МЕДІА ГРУПП", м. Городок Хмельницької обл. ("1 ПОДІЛЬСЬКИЙ"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля радіо нашого міста"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВСІМ РАДІО", м. Хмельницький ("О'КЕЙ"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл.

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ПРО МЕДІА ГРУПП", м. Городок Хмельницької обл. ("1 ПОДІЛЬСЬКИЙ"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл.

3. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля радіо нашого міста"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,7 МГц у м. Кам'янці-Подільському Хмельницької обл.

4. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ВСІМ РАДІО", м. Хмельницький ("О'КЕЙ"); ТОВ "ПРО МЕДІА ГРУПП", м. Городок Хмельницької обл. ("1 ПОДІЛЬСЬКИЙ"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля радіо нашого міста"), про це рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали