Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1758

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629), Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107(6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл., було подано 4 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКЕ МУЗИЧНЕ МОВЛЕННЯ", м. Київ ("Радіо Один"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "РАДІО СВІТ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("KAVA FM"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM").

Під час голосування за визнання переможцем конкурсу заяви 4 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКЕ МУЗИЧНЕ МОВЛЕННЯ", м. Київ ("Радіо Один"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "РАДІО СВІТ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("KAVA FM"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), щодо видачі ліцензії на мовлення не набрали необхідної кількості голосів, що свідчить про невідповідність претендента критеріям, зазначеним у ч. 14 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Національна рада відповідно до передбаченої ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл., але не визначила його переможця.

Відповідно до ч. 3 ст. 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" рішення про відмову у видачі ліцензії на мовлення приймається Національною радою за результатами розгляду заяви і протягом п'яти робочих днів після протокольного оформлення цього рішення надсилається заявникові у письмовій формі із зазначенням підстав відмови.

Національна рада вважає за необхідне відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКЕ МУЗИЧНЕ МОВЛЕННЯ", м. Київ ("Радіо Один"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "РАДІО СВІТ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("KAVA FM"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

Керуючись ст. 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. Відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКЕ МУЗИЧНЕ МОВЛЕННЯ", м. Київ ("Радіо Один"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

2. Відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

3. Відмовити ТОВ "РАДІО СВІТ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("KAVA FM"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

4. Відмовити ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

5. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "УКРАЇНСЬКЕ МУЗИЧНЕ МОВЛЕННЯ", м. Київ ("Радіо Один"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "РАДІО СВІТ", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("KAVA FM"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), про це рішення.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали