Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1751

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107 (6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM"); РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ "СІМ'Я І ДІМ. НАРОДНА ТРИБУНА", м. Луцьк Волинської обл. ("Сім'я і дім").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "РАДІО КОХАННЯ", м. Київ ("Мелодія FM").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ "СІМ'Я І ДІМ. НАРОДНА ТРИБУНА", м. Луцьк Волинської обл. ("Сім'я і дім"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити РЕДАКЦІЇ ГАЗЕТИ "СІМ'Я І ДІМ. НАРОДНА ТРИБУНА", м. Луцьк Волинської обл. ("Сім'я і дім"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 102,4 МГц у с. Підгайцях Волинської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити РЕДАКЦІЮ ГАЗЕТИ "СІМ'Я І ДІМ. НАРОДНА ТРИБУНА", м. Луцьк Волинської обл. ("Сім'я і дім"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали