Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 липня 2019 року N 703

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

З урахуванням рішення від 06.03.2019 N 283 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 283) Національна рада рішенням від 06.03.2019 N 284 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів та на вільних каналах мовлення в багатоканальній телемережі MX-5 у стандарті DVB-T2 (MPEG 4) (територіальна категорія мовлення - регіональне/місцеве мовлення).

Оголошення про конкурс опубліковано 15.03.2019 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 51 (7057) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл. було подано 2 заяви від: ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл.; ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ.

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "РАДІО-ЗАХІД ФМ+", с. Павшино Закарпатської обл.

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ, Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", відмовити ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ, у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,1 МГц у м. Рахові Закарпатської обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ПАРБАТ", м. Київ, про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Заступник голови
Національної ради

У. Фещук

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали