Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1760

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107(6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл. було подано 4 заяви від: ПП ФІРМИ "ЛЯМІН", м. Київ ("Радіо РОКС - Україна"); ПГО "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО" "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО", м. Київ ("Громадське радіо"); ТОВ "РАДІО КРИВБАС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("РАДІО КРИВБАС"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ПП ФІРМУ "ЛЯМІН", м. Київ ("Радіо РОКС - Україна").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ПГО "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО" "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО", м. Київ ("Громадське радіо"); ТОВ "РАДІО КРИВБАС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("РАДІО КРИВБАС"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ПГО "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО" "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО", м. Київ ("Громадське радіо"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "РАДІО КРИВБАС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("РАДІО КРИВБАС"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

3. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,3 МГц у м. Кривому Розі Дніпропетровської обл.

4. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ПГО "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО" "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ГРОМАДСЬКЕ РАДІО", м. Київ ("Громадське радіо"); ТОВ "РАДІО КРИВБАС", м. Кривий Ріг Дніпропетровської обл. ("РАДІО КРИВБАС"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), про це рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали