Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 20 грудня 2018 року N 2267

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл.

З урахуванням рішення від 13.09.2018 N 1475 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 1475), Національна рада рішенням від 13.09.2018 N 1476 (Рішення N 1476) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 03.10.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 185 (6940) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл. було подано 2 заяви від: ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Українське радіо"); КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича).

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено КП "РЕДАКЦІЯ ТУЛЬЧИНСЬКОГО РАДІОМОВЛЕННЯ", м. Тульчин Вінницької обл. (фрагмент музики української народної пісні "Щедрик" в обробці М. Д. Леонтовича).

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяву ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Українське радіо"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цій компанії у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Українське радіо"), у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 105,5 МГц у м. Тульчині Вінницької обл.

2. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Українське радіо"), про це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали