Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1755

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107 (6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі було подано 3 заяви від: ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь"); ТОВ "РАДІО МІКС", м. Дніпро ("Інформатор ФМ"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ПАТ "НСТУ", м. Київ ("Радіо "Промінь").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ТОВ "РАДІО МІКС", м. Дніпро ("Інформатор ФМ"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "РАДІО МІКС", м. Дніпро ("Інформатор ФМ"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі.

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 89,3 МГц у м. Дніпрі.

3. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "РАДІО МІКС", м. Дніпро ("Інформатор ФМ"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM"), про це рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали