Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл.

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 11 жовтня 2018 року N 1777

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл.

З урахуванням рішення від 11.05.2018 N 629 "Про затвердження конкурсних умов" (Рішення N 629) Національна рада рішенням від 11.05.2018 N 630 (Рішення N 630) оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 13.06.2018 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 107 (6862) та у мережі Інтернет на офіційному веб-сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл. було подано 4 заяви від: ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "УКРАЇНСЬКА РАДІО ГРУПА", м. Київ ("DJ FM"); ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("Power FM"); ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM").

Національна рада відповідно до передбаченої статтею 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл. та визначила його переможця.

Переможцем конкурсу визначено ТОВ "ТЕЛЕКАНАЛ "ПРЯМИЙ", м. Київ ("ПРЯМИЙ FM").

Відповідно до частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" при проведенні конкурсу на видачу ліцензії на мовлення підставою для відмови у видачі ліцензії є перемога іншого заявника за результатами конкурсного відбору.

Розглянувши заяви ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "УКРАЇНСЬКА РАДІО ГРУПА", м. Київ ("DJ FM"); ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("Power FM"), Національна рада вважає за необхідне відмовити цим компаніям у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл.

Керуючись частиною першою статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", Національна рада вирішила:

1. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл.

2. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ТОВ "УКРАЇНСЬКА РАДІО ГРУПА", м. Київ ("DJ FM"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл.

3. На підставі частини першої статті 30 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" відмовити ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("Power FM"), у видачі ліцензії на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,8 МГц у м. Білій Церкві Київської обл.

4. Управлінню організаційного та документального забезпечення протягом п'яти днів після протокольного оформлення підсумків конкурсу повідомити ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Максимум ФМ"); ТОВ "УКРАЇНСЬКА РАДІО ГРУПА", м. Київ ("DJ FM"); ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("Power FM"), про це рішення.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної ради С. Костинського.

 

Голова Національної ради

Ю. Артеменко

Відповідальний секретар

О. Ільяшенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали