Додаткова копія: Про відмову у видачі ліцензії з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

ПОСТАНОВА

від 28 грудня 2018 року N 2100

м. Київ

Про відмову у видачі ліцензії з постачання електричної енергії споживачу ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М"

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - НКРЕКП), на засіданні, яке проводилось у формі відкритого слухання, 28 грудня 2018 року розглянула заяву ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ" (далі - ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М"), код ЄДРПОУ 41230564, про отримання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу та додані до неї документи, одержані НКРЕКП 21 грудня 2018 року, та встановила.

Пунктом 1.2 Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, затверджених постановою НКРЕКП від 27 грудня 2017 року N 1469 (Постанова N 1469) (далі - Ліцензійні умови), визначено, що суб'єкт господарювання, який має намір отримати ліцензію на провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу, має відповідати цим Ліцензійним умовам (Постанова N 1469).

Відповідно до пункту 1.5 Ліцензійних умов (Постанова N 1469) до заяви про отримання ліцензії здобувачем ліцензії додається, зокрема, відомість про засоби провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу за формою, визначеною додатком 2 до Ліцензійних умов (Постанова N 1469), яка має містити, зокрема, інформацію про веб-сайт та засоби комунікації зі споживачами (номер телефону для звернення споживачів, електронну пошту для прийому електронних повідомлень від споживачів).

При цьому згідно з підпунктом 8 пункту 2.2 Ліцензійних умов (Постанова N 1469) забезпечення функціонування веб-сайту в мережі Інтернет, в якому, зокрема, зазначаються засоби комунікації (поштова адреса, номер телефону для звернення споживачів, адреси та телефони центрів обслуговування споживачів, електронна пошта для прийому електронних повідомлень від споживачів), розміщуються нормативно-правові акти, що регулюють діяльність на ринку електричної енергії, згідно з якими електропостачальник здійснює ліцензовану діяльність, інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду, є однією з організаційних вимог до провадження діяльності з постачання електричної енергії споживачем.

Разом з тим на сайті ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М" відсутня інформація щодо нормативно-правових актів, що регулюють діяльність на ринку електричної енергії, згідно з якими електропостачальник здійснює ліцензовану діяльність, а також інформація щодо порядку подання споживачами звернень, скарг, претензій, надання повідомлень про загрозу електробезпеці та їх розгляду.

З огляду на викладене вище, ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М" не відповідає вимогам підпункту 8 пункту 2.2 Ліцензійних умов (Постанова N 1469) щодо забезпечення функціонування веб-сайту в мережі Інтернет.

Відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії за результатом розгляду заяви про отримання ліцензії є встановлення невідповідності здобувача ліцензії ліцензійним умовам, встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

Таким чином, якщо ТОВ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ М" має намір звернутися із новою заявою про отримання ліцензії з постачання електричної енергії споживачу, НКРЕКП пропонує усунути причини, що стали підставою для прийняття рішення про відмову у видачі ліцензії, а саме розмістити на сайті інформацію згідно з підпунктом 8 пункту 2.2 Ліцензійних умов (Постанова N 1469).

З огляду на викладене, відповідно до пункту 1 частини третьої статті 13 Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" (Закон N 222-VIII) та Закону України "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг" (Закон N 1540-VIII) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, постановляє:

Відмовити ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕСУРСОЗБЕРЕЖЕННЯ МОНТАЖ" (код ЄДРПОУ 41230564) у видачі ліцензії на право провадження господарської діяльності з постачання електричної енергії споживачу у зв'язку з встановленням невідповідності здобувача ліцензії Ліцензійним умовам (Постанова N 1469), встановленим для провадження виду господарської діяльності, зазначеного в заяві про отримання ліцензії.

 

Голова НКРЕКП

О. Кривенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали