ВЕРХОВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

від 27 вересня 2010 року

Ухвалу скасовано(згідно з постановою Верховного Суду України від 17 жовтня 2011 року) (Постанова N 6-31цс11)

Суддя Судової палати у цивільних справах Верховного Суду України Мазурок В. А., розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області від 18 грудня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 7 липня 2010 року в справі за скаргою ОСОБА_1 на рішення державного виконавця відділення державної виконавчої служби Павлоградського МРУЮ, встановив:

Ухвалою Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області від 18 грудня 2010 року, залишеною без змін ухвалою апеляційного суду Дніпропетровської області від 7 липня 2010 року, у задоволенні скарги ОСОБА_1 відмовлено.

У касаційній скарзі ОСОБА_1 просить скасувати судові рішення з підстав неправильного застосування судами норм матеріального та процесуального права, ухвалити нове рішення про задоволення вимог заявника.

Згідно із п. 2 розділу XIII Закону України "Про судоустрій і статус суддів" касаційні скарги (подання) на рішення загальних судів у кримінальних і цивільних справах, подані до Верховного Суду України до 15 жовтня 2010 року і призначені (прийняті) ним до касаційного розгляду, розглядаються Верховним Судом України в порядку, який діяв до набрання чинності цим Законом.

У відкритті касаційного провадження слід відмовити з таких підстав.

Відповідно до п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Із оскаржуваних судових рішень, доданих до них матеріалів убачається, що скарга є необґрунтованою і наведені в ній доводи не дають підстав для висновків щодо незаконності та неправильності рішення суду першої інстанції та ухвали апеляційного суду.

Керуючись п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України, із змінами і доповненнями, внесеними законами України до 7 липня 2010 року, ухвалив:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Петропавлівського районного суду Дніпропетровської області від 18 грудня 2010 року та ухвалу апеляційного суду Дніпропетровської області від 7 липня 2010 року справі за скаргою ОСОБА_1 на рішення державного виконавця відділення державної виконавчої служби Павлоградського МРУЮ відмовити.

Копію ухвали та додані до скарги матеріали направити ОСОБА_1.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Суддя Верховного Суду України

В. А. Мазурок

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали