КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 316/6532

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді "Незалежна Помісна Християнська Церква "Хіллсонг" (Пісня на горі)" у Шевченківському районі м. Києва на вул. Соломії Крушельницької, 9 у Дарницькому районі м. Києва для будівництва та експлуатації громадсько-культурного центру церкви Хіллсонг

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою релігійній громаді "Незалежна Помісна Християнська Церква "Хіллсонг" (Пісня на горі)" у Шевченківському районі м. Києва (ідентифікаційний код 22908131) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки на вул. Соломії Крушельницької, 9 у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що зазначене місце розташування земельної ділянки не відповідає Генеральному плану розвитку міста Києва (лист Головного управління містобудування та архітектури від 03.08.2011 N 8476/0/18/27-11), керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки релігійній громаді "Незалежна Помісна Християнська Церква "Хіллсонг" (Пісня на горі)" у Шевченківському районі м. Києва на вул. Соломії Крушельницької, 9 у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 1,00 га в постійне користування для будівництва та експлуатацію громадсько-культурного центру церкви Хіллсонг.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали