КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 287/6503

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню МВС України в Київській області на вул. Північній (біля буд. N 10) в Оболонському районі м. Києва для будівництва багатоповерхового житлового будинку

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою Головному управлінню МВС України в Київській області (ідентифікаційний код 08592218) щодо відведення в постійне користування земельної ділянки по вул. Північній (біля буд. N 10) в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка згідно з пунктом 21 рішення Київради від 15.07.2004 N 419/1829 відведена іншій юридичній особі та зважаючи на те, що землекористувачем не надано нотаріально засвідченої згоди на припинення права користування землею та розірвання договору оренди земельної ділянки, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Головному управлінню МВС України в Київській області на вул. Північній (біля буд. N 10) в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,594 га в постійне користування для будівництва багатоповерхового житлового будинку.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали