КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 6 жовтня 2011 року N 288/6504

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" на вул. Бастіонній, 13 в Печерському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1971)

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою публічному акціонерному товариству "Київенерго" (ідентифікаційний код 00131305) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Бастіонній, 13 в Печерському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відповідно до Постанови Верховної Ради України від 13.01.2009 N 850-VI "Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України", введено мораторій на виділення земельних ділянок на відстані 200 метрів від меж земельної ділянки Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка НАН України до моменту встановлення його охоронної зони, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки публічному акціонерному товариству "Київенерго" на вул. Бастіонній, 13 в Печерському районі м. Києва орієнтовною площею 0,0085 га в оренду на 10 років для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції (ТП-1971) до зняття мораторію Верховною Радою України.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали