КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 524/6760

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Яртік" на вул. Лариси Руденко, 10-а у Дарницькому районі м. Києва для розташування автостоянки на 100 місць

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою приватному підприємству "Яртік" (ідентифікаційний код 31986978) щодо відведення в оренду земельної ділянки на вул. Лариси Руденко, 10-а у Дарницькому районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що на підставі статті 124 Земельного кодексу України передача в оренду земельних ділянок, що перебувають у державній або комунальній власності, здійснюється за результатами проведення земельних торгів, крім випадків, встановлених частинами другою, третьою статті 134 цього Кодексу, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватному підприємству "Яртік" на вул. Лариси Руденко, 10-а у Дарницькому районі м. Києва орієнтовною площею 0,27 га в довгострокову оренду на 10 років для розташування автостоянки на 100 місць.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали