КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 531/6767

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Мед Лайф" на просп. Героїв Сталінграда, 20 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації приміщення стоматологічної клініки, що надає стоматологічну допомогу населенню

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розробку проекту землеустрою товариству з обмеженою відповідальністю "Мед Лайф" (ідентифікаційний код 30114370) щодо відведення в оренду земельної ділянки на просп. Героїв Сталінграда, 20 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно з вимогами частини четвертої статті 120 Земельного кодексу України у разі набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду кількома особами право на земельну ділянку визначається пропорційно до часток осіб у праві власності на житловий будинок, будівлю або споруду, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю "Мед Лайф" на просп. Героїв Сталінграда, 20 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,02 га в оренду на 49 років для експлуатації приміщення стоматологічної клініки, що надає стоматологічну допомогу населенню.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали