КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 27 жовтня 2011 року N 533/6769

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "Автокооператив по експлуатації автостоянки "Макіївський" на вул. Макіївській, 8 в Оболонському районі м. Києва для експлуатації та обслуговування автостоянки

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою обслуговуючому кооперативу "Автокооператив по експлуатації автостоянки "Макіївський" (ідентифікаційний код 35847762) щодо відведення земельної ділянки на вул. Макіївській, 8 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що згідно з вимогами частини четвертої статті 120 Земельного кодексу України у разі набуття права власності на житловий будинок, будівлю або споруду кількома особами, право на земельну ділянку визначається пропорційно до часток осіб у праві власності на житловий будинок, будівлю або споруду, керуючись статтями 9, 123, 124 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу "Автокооператив по експлуатації автостоянки "Макіївський" на вул. Макіївській, 8 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,36 га у власність для експлуатації та обслуговування автостоянки.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали