КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
VIII сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 15 грудня 2011 року N 898/7134

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Мацьосі Ігорю Олександровичу на перетині вул. Михайла Майорова та вул. Юрія Кондратюка в Оболонському районі м. Києва для реконструкції та обслуговування автомийки і станції технічного обслуговування автомобілів

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою фізичній особі - підприємцю Мацьосі Ігорю Олександровичу (ідентифікаційний код 2425803176) щодо відведення земельної ділянки на перетині вул. Михайла Майорова та вул. Юрія Кондратюка в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи негативний висновок Головного управління містобудування та архітектури виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2011 N 11036/0/18/27-11, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки фізичній особі - підприємцю Мацьосі Ігорю Олександровичу на перетині вул. Михайла Майорова та вул. Юрія Кондратюка в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,10 га в оренду на 10 років для реконструкції та обслуговування автомийки і станції технічного обслуговування автомобілів.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали