КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 417/7754

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вулиці Петра Дегтяренка, 22 в Оболонському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" (ідентифікаційний код 31454734) щодо відведення земельної ділянки на вул. Петра Дегтяренка, 22 в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що відсутня згода землекористувача земельної ділянки - ГО "Кредитна спілка військовослужбовців України", керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальному підприємству з утримання та експлуатації житлового фонду спеціального призначення "СПЕЦЖИТЛОФОНД" на вул. Петра Дегтяренка, 22 в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 2,23 га в постійне користування для будівництва, обслуговування та експлуатації доступного житла.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин, містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали