КИЇВСЬКА МІСЬКА РАДА
IX сесія VI скликання

РІШЕННЯ

від 5 квітня 2012 року N 415/7752

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кооперативу "РЕГАТА ПЛЮС" на вул. Резервній, 29-в в Оболонському районі м. Києва для розміщення об'єктів транспортної інфраструктури

Розглянувши клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою кооперативу "РЕГАТА ПЛЮС" (ідентифікаційний код 33496975) щодо відведення земельної ділянки на вул. Резервній, 29-в в Оболонському районі м. Києва та додані документи, враховуючи те, що земельна ділянка розміщена в межах санітарно-захисних зон повітряних ліній електропередач, в межах яких відповідно до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 19.06.96 N 173 "Про затвердження Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів" забороняється розміщувати житлові і громадські будівлі, дачні ділянки та інші місця перебування людей, майданчики для стоянки та зупинки всіх видів транспорту, підприємства по обслуговуванню автомобілів, а також сховища нафти і нафтопродуктів, керуючись статтями 9, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Київська міська рада вирішила:

1. Відмовити в наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки кооперативу "РЕГАТА ПЛЮС" на вул. Резервній, 29-в в Оболонському районі м. Києва орієнтовною площею 0,91 га в оренду на 15 років для розміщення об'єктів транспортної інфраструктури.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань земельних відносин містобудування та архітектури.

 

Київський міський голова

Л. Черновецький

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали