Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Романця В. В., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 166 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 20 червня 2019 року N 1112

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Романця В. В., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 166 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 18 червня 2019 року надійшли документи щодо реєстрації Романця Василя Віталійовича кандидатом у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі N 166 шляхом самовисування на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила.

За змістом статті 55 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) (далі - Закон) та пункту 1 Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" під час реєстрації кандидатів у народні депутати України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року N 909 (Постанова N 909) (зі змінами), Центральна виборча комісія реєструє кандидата в народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, за умови пред'явлення ним особисто одного з документів, передбачених пунктом 1 (Закон N 4061-VI) або 2 частини третьої статті 2 Закону (Закон N 4061-VI), та отримання нею визначених частиною другою статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) документів, які обов'язково повинні містити відомості, зазначені у наведеній нормі Закону (Закон N 4061-VI). При цьому документ вважається таким, що не поданий для реєстрації кандидатом у депутати, в разі відсутності в ньому відомостей, які обов'язково повинні міститися у такому документі.

Зокрема, пунктом 1 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) встановлено, що для реєстрації кандидата в народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, до Центральної виборчої комісії повинна бути подана заява про самовисування, датована днем подання документів для реєстрації його кандидатом у народні депутати України до Центральної виборчої комісії, із зобов'язанням у разі обрання депутатом припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції України та законів України несумісні з мандатом народного депутата України, та згоду на оприлюднення біографічних відомостей у зв'язку з участю у виборах, а також із зобов'язанням у разі обрання депутатом протягом місяця після офіційного оприлюднення результатів виборів передати в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом (або зазначенням, що таких немає).

Натомість Романець В. В. не подав до Комісії заяви про самовисування із зобов'язанням у разі обрання народним депутатом України припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції України та законів України несумісні з мандатом народного депутата України.

Також усупереч вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) в поданій Романцем В. В. автобіографії не вказано відомостей щодо його посади (заняття), місця роботи, громадської роботи (у тому числі на виборних посадах), партійності.

За таких обставин передбачені пунктами 1 (Закон N 4061-VI), 2 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) документи вважаються не поданими.

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону (Закон N 4061-VI) Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата в народні депутати України в разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону (Закон N 4061-VI).

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55 (Закон N 4061-VI), частин другої (Закон N 4061-VI) та третьої статті 56 (Закон N 4061-VI), частин першої (Закон N 4061-VI), шостої статті 59 (Закон N 4061-VI), пункту 2 частини першої (Закон N 4061-VI), частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Романця Василя Віталійовича, висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 166 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

2. Повернути Романцю В. В. грошову заставу відповідно до частини третьої статті 56 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI).

3. Копію цієї постанови надіслати Романцю В. В.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному вебсайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали