Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Григоренка О. І., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 223 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 10 червня 2019 року N 973

Київ

Про відмову в реєстрації кандидата в народні депутати України Григоренка О. І., висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 223 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 5 червня 2019 року надійшли документи громадянина України Григоренка Олександра Івановича для реєстрації його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 223 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно із статтею 55 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI) (далі - Закон) та пунктом 1 Роз'яснення щодо застосування деяких положень Закону України "Про вибори народних депутатів України" під час реєстрації кандидатів у народні депутати України, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 29 травня 2019 року N 909 (Постанова N 909), Центральна виборча комісія реєструє кандидата у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, за умови пред'явлення ним особисто одного із документів, передбачених пунктами 1 або 2 частини третьої статті 2 Закону, та отримання нею визначених частиною другою статті 55 Закону документів, які обов'язково повинні містити відомості, зазначені у наведеній нормі Закону. При цьому документ вважається таким, що не поданий для реєстрації кандидатом у депутати, у разі відсутності в ньому відомостей, які обов'язково повинні міститися у такому документі згідно з вимогами Закону.

Так, відповідно до пункту 1 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) Центральна виборча комісія реєструє кандидата у народні депутати України, який балотується в одномандатному виборчому окрузі в порядку самовисування, за умови отримання нею, зокрема, заяви про самовисування, датованої днем подання документів для реєстрації його кандидатом у народні депутати України до Центральної виборчої комісії.

У поданій заяві Григоренко О. І. просить зареєструвати його кандидатом у народні депутати України в одномандатному виборчому окрузі N 223 та зазначає, що він "самовисуванець", що за її змістом може свідчити про його балотування шляхом самовисування.

Однак на порушення пункту 1 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) в зазначеній заяві Григоренка О. І. не міститься зобов'язання у разі обрання народним депутатом України припинити діяльність чи скласти представницький мандат, які відповідно до Конституції України та законів України несумісні з мандатом народного депутата України, та згоди на оприлюднення біографічних відомостей у зв'язку з участю у виборах, а також зобов'язання у разі обрання народним депутатом України протягом місяця після офіційного оприлюднення результатів виборів передати в управління іншій особі належні йому підприємства та корпоративні права у порядку, встановленому законом (або зазначення, що таких немає).

Також усупереч вимогам пункту 2 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) в поданій Григоренком О. І. автобіографії не зазначено відомостей щодо громадської роботи (у тому числі на виборних посадах).

За вказаних обставин передбачені пунктом 2 частини другої статті 55 Закону (Закон N 4061-VI) документи, а саме заява про самовисування та автобіографія кандидата в народні депутати України, вважаються не поданими.

Крім того слід зазначити, що обсяг передвиборної програми кандидата в народні депутати України Григоренка О. І. становить 8610 друкованих знаків, що перевищує максимально встановлений частиною п'ятою статті 63 Закону (Закон N 4061-VI).

Згідно з пунктом 2 частини першої статті 60 Закону (Закон N 4061-VI) Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата в народні депутати України в разі відсутності документів, зазначених у частині другій статті 55 Закону (Закон N 4061-VI).

Враховуючи викладене, відповідно до частини другої статті 55 (Закон N 4061-VI), частин другої (Закон N 4061-VI) та третьої статті 56 (Закон N 4061-VI), частин першої (Закон N 4061-VI), шостої статті 59 (Закон N 4061-VI), пункту 2 частини першої (Закон N 4061-VI), частини другої статті 60 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI), керуючись статтями 11 - 13, пунктом 17 статті 19 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації кандидата в народні депутати України Григоренка Олександра Івановича, висунутого в порядку самовисування в одномандатному виборчому окрузі N 223 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року.

2. Повернути Григоренку О. І. грошову заставу відповідно до частини третьої статті 56 Закону України "Про вибори народних депутатів України" (Закон N 4061-VI).

3. Копію цієї постанови надіслати Григоренку О. І.

4. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали