Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову в реєстрації офіційних спостерігачів від кандидата на пост Президента України Смешка І. П. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 26 березня 2019 року N 682

Київ

Про відмову в реєстрації офіційних спостерігачів від кандидата на пост Президента України Смешка І. П. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі

До Центральної виборчої комісії 25 березня 2019 року надійшло та зареєстроване за N 21-36-8687 подання довіреної особи кандидата на пост Президента України Смешка Ігоря Петровича в єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Тарана Андрія Васильовича разом з іншими документами щодо реєстрації офіційних спостерігачів на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі від кандидата на пост Президента України Смешка І. П.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно з абзацом другим частини п'ятої статті 69 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон) реєстрацію офіційних спостерігачів у закордонному виборчому окрузі здійснює Центральна виборча комісія у порядку, встановленому цією статтею.

Відповідно до частини шостої вказаної статті Закону в поданні про реєстрацію офіційних спостерігачів зазначаються їх прізвища, імена, по батькові, громадянство, дата народження, місце проживання та адреса житла, місце роботи, посада (заняття), номери контактних телефонів. До подання додаються заяви про згоду цих осіб бути офіційними спостерігачами, зокрема, від кандидата на пост Президента України, і ксерокопії першої та другої сторінок паспорта громадянина України або ксерокопія тимчасового посвідчення громадянина України (для осіб, недавно прийнятих до громадянства України).

Однією з належних підстав для реєстрації Комісією офіційних спостерігачів згідно із Законом є наявність заяви особи про її згоду бути офіційним спостерігачем від кандидата на пост Президента України, а не копії чи сканованої версії такої заяви тощо, що обумовлює необхідність подання саме оригіналу документа.

За змістом абзацу другого частини сьомої статті 69 Закону підставою для відмови в реєстрації офіційного спостерігача може бути лише порушення вимог частин першої, другої, п'ятої та шостої цієї статті.

До вказаного подання про реєстрацію офіційних спостерігачів додано копії та скановані версії "заяв" осіб про згоду бути офіційними спостерігачами на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі від кандидата на пост Президента України Смешка І. П.

Указане свідчить про невідповідність поданих документів до Комісії 25 березня 2019 року довіреною особою кандидата на пост Президента України Смешка І. П. у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Тараном А. В. для реєстрації осіб, зазначених у поданні, офіційними спостерігачами від цього кандидата на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі вимогам, установленим статтею 69 Закону.

За таких обставин у Центральної виборчої комісії наявні достатні підстави для відмови відповідно до абзацу другого частини сьомої статті 69 Закону в реєстрації офіційних спостерігачів від кандидата на пост Президента України Смешка І. П. на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі кандидатури, яких включено до подання довіреної особи кандидата на пост Президента України Смешка І. П. у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Тарана А. В.

Враховуючи викладене, відповідно до частини третьої статті 21, пункту 22 частини другої статті 25, статті 68, абзацу другого частини п'ятої, частини шостої, абзацу другого частини сьомої статті 69 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктами 5, 17 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації офіційних спостерігачів від кандидата на пост Президента України Смешка Ігоря Петровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року в закордонному виборчому окрузі, кандидатури яких включено до подання довіреної особи кандидата на пост Президента України Смешка І. П. у єдиному загальнодержавному виборчому окрузі Тарана Андрія Васильовича, зареєстрованого в Центральній виборчій комісії 25 березня 2019 року за N 21-36-8687.

2. Цю постанову надіслати кандидату на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року Смешку І. П.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали