Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Про відмову в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Насірова Р. М. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 18 січня 2019 року N 73

Київ

Про відмову в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Насірова Р. М. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 16 січня 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Насірова Романа Михайловича разом з іншими документами щодо реєстрації його уповноваженого представника у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Дроздовського Любомира Петровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Так, Дроздовський Л. П. є членом Голосіївської районної у місті Києві виборчої комісії, а отже, відповідно до частини другої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України" не може бути уповноваженим представником кандидата на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.

Враховуючи викладене, відповідно до частин першої - четвертої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Насірова Романа Михайловича у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Дроздовського Любомира Петровича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови видати кандидату на пост Президента України Насірову Р. М.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали