Додаткова копія: Про відмову в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Марущинця В. І. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 5 лютого 2019 року N 221

м. Київ

Про відмову в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Марущинця В. І. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 3 лютого 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Марущинця Василя Івановича разом з іншими документами щодо реєстрації його уповноваженого представника у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Ахрамєйка Юрія Станіславовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Так, заява про реєстрацію Ахрамєйка Ю. С. уповноваженим представником кандидата на пост Президента України Марущинця В. І. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу не містить підпису кандидата на пост Президента України, засвідченого в установленому законом порядку, а отже, зазначена заява подана з порушенням вимог частини третьої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України".

Враховуючи викладене, відповідно до частин першої - четвертої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Марущинця Василя Івановича у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Ахрамєйка Юрія Станіславовича на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови видати кандидату на пост Президента України Марущинцю В. І.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали