Додаткова копія: Про відмову в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Савченко Н. В. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 5 лютого 2019 року N 222

м. Київ

Про відмову в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Савченко Н. В. у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 3 лютого 2019 року надійшла заява кандидата на пост Президента України Савченко Надії Вікторівни разом з іншими документами щодо реєстрації її уповноваженого представника у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Савченко Віри Вікторівни на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши зазначені документи, Центральна виборча комісія встановила їх невідповідність вимогам Закону України "Про вибори Президента України".

Так, усупереч вимогам частини третьої статті 66 указаного Закону заяву Савченко Н. В. про реєстрацію Савченко В. В. уповноваженим представником кандидата на пост Президента України у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу не засвідчено в установленому законом порядку. Крім того, до заяви не додано письмової згоди особи представляти інтереси кандидата на пост Президента України в Центральній виборчій комісії.

Враховуючи викладене, відповідно до частин першої - четвертої статті 66 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13, пунктом 11 статті 18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити в реєстрації уповноваженого представника кандидата на пост Президента України Савченко Надії Вікторівни у Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу Савченко Віри Вікторівни на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови видати кандидату на пост Президента України Савченко Н. В.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали