ВИКОНАВЧИЙ ОРГАН КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
(КИЇВСЬКА МІСЬКА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ)

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2012 р. N 638

Київ

Про відмову в реєстрації змін до Статуту релігійної громади євангельських християн "Світло пробудження" у Деснянському районі м. Києва

Відповідно до статті 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", розглянувши заяву пастора релігійної громади євангельських християн "Світло пробудження" у Деснянському районі м. Києва від 18.01.2012 і протокол загальних зборів віруючих релігійної громади євангельських християн "Світло пробудження" у Деснянському районі м. Києва від 24.12.2012 N 20 та керуючись ст. 15 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації", в межах функцій місцевого органу виконавчої влади:

1. Відмовити в реєстрації змін до Статуту релігійної громади євангельських християн "Світло пробудження" у Деснянському районі м. Києва, зареєстрованого розпорядженням Київської міської державної адміністрації від 30.07.98 N 1578, у зв'язку з тим, що нова редакція Статуту релігійної громади євангельських християн "Світло пробудження" у Деснянському районі м. Києва не відповідає вимогам статей 7, 8, 10, 12, 14 Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації".

2. Заступникові голови Київської міської державної адміністрації, відповідно до розподілу обов'язків, прийняти рішення щодо висвітлення у засобах масової інформації змісту цього розпорядження.

 

Голова

О. Попов

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали