Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Про відмову Земській Н. В. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

ПОСТАНОВА

від 4 лютого 2019 року N 210

Київ

Про відмову Земській Н. В. у реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року

До Центральної виборчої комісії 30 січня 2019 року електронною поштою надійшла заява про самовисунення кандидатом на пост Президента України Земської Наталії Володимирівни разом з іншими документами для реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

Розглянувши вказані документи, Центральна виборча комісія встановила.

Згідно зі статтею 48 Закону України "Про вибори Президента України" (далі - Закон), що регулює порядок самовисування, громадянин України, який відповідно до статті 9 Закону може бути обраний Президентом України, особисто подає до Центральної виборчої комісії засвідчену в установленому законом порядку заяву про самовисунення кандидатом на пост Президента України, яка повинна містити визначені частиною другою статті 48 Закону відомості.

Натомість заява Земської Н. В. про самовисунення кандидатом на пост Президента України не засвідчена в установленому законом порядку та подана нею до Комісії не особисто, що вказує на порушення установленого статтею 48 Закону порядку самовисування.

Крім того, Комісія зазначає, що вказана заява не містить особистого підпису кандидата на пост Президента України.

Частиною третьою статті 48 Закону визначено, що для реєстрації кандидата на пост Президента України також подаються документи, передбачені частиною першою статті 51 Закону.

Однак усупереч вимогам пунктів 1 - 7 частини першої статті 51 Закону Земською Н. В. не подано анкети кандидата на пост Президента України за формою, встановленою Комісією; автобіографії на паперовому носієві; її передвиборної програми на паперовому носієві; документа про внесення грошової застави відповідно до статті 49 Закону; декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 50 Закону; ксерокопій першої та другої сторінок паспорта громадянина України кандидата на пост Президента України та сторінок, де зазначаються відомості про його місце проживання відповідно до Закону України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні"; чотирьох фотографій кандидата на пост Президента України розміром 4 х 6 сантиметрів, а також двох фотографій кандидата на пост Президента України розміром 9 х 13 сантиметрів, на паперових носіях та в електронному вигляді.

Згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в разі порушення встановленого Законом порядку висунення кандидата, відсутності документів, зазначених у статті 51 Закону, Центральна виборча комісія відмовляє в реєстрації кандидата на пост Президента України.

Отже, згідно з пунктами 1, 3 частини першої статті 52 Закону в Центральної виборчої комісії є підстави для відмови в реєстрації Земської Н. В. кандидатом на пост Президента України.

Враховуючи викладене, відповідно до частини першої статті 48, частини першої статті 49, частини дев'ятої статті 51, пунктів 1, 3 частини першої, частини другої статті 52 Закону України "Про вибори Президента України", керуючись статтями 11 - 13 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Відмовити Земській Наталії Володимирівні в реєстрації кандидатом на пост Президента України на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

2. Копію цієї постанови надіслати Земській Н. В.

3. Цю постанову оприлюднити на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії.

 

Голова
Центральної виборчої комісії

Т. СЛІПАЧУК
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали