Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 вересня 2019 р. N 840

Київ

Про відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи

На виконання зобов'язань України в рамках Енергетичного Співтовариства та відповідно до статті 27 Закону України "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII) Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Обрати модель відокремлення діяльності з транспортування природного газу, передбачену статтею 27 Закону України "Про ринок природного газу" (Закон N 329-VIII), як модель відокремлення для оператора газотранспортної системи, яка перебуває в державній власності та не підлягає приватизації.

2. Визначити, що товариство з обмеженою відповідальністю "Оператор га...

 

Доступ до документа «Постанова Кабінету Міністрів України від 18.09.2019 № 840 Про відокремлення діяльності з транспортування природного газу та забезпечення діяльності оператора газотранспортної системи» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали