ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 19 жовтня 2017 року N 979

Про відрахування судді зі штату суду

З метою врегулювання питання щодо відрахування судді зі штату Ленінського районного суду м. Луганська на виконання рішення Вищої ради правосуддя наказую:

1. Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Луганській області (Савенко І. О.) забезпечити виконання рішення Вищої ради правосуддя від 29.09.2017 N 3059/0/15-17 шляхом видання наказу про відрахування судді Кисильової Кристини Володимирівни зі штату суду.

У трудовій книжці судді Кисильової Кристини Володимирівни на підставі рішення Вищої ради правосуддя та відповідного наказу Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області здійснити запис про відрахування судді зі штату суду та скріпити запис печаткою Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області.

2. Управлінню організаційного забезпечення та контролю (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Голова

З. Холоднюк
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали