ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 100-річчя з дня народження Андрія Сови

30 грудня 2012 року виповнюється 100 років з дня народження видатного актора, майстра художнього слова Андрія Сови.

Враховуючи значний особистий внесок Андрія Корнійовича Сови у вітчизняне театральне та кіномистецтво, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження видатного актора Андрія Сови.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження видатного актора Андрія Сови;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження видатного актора Андрія Сови, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності Андрія Сови, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю з дня народження Андрія Сови.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
22 травня 2012 року
N 4801-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали