ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової

У липні 2012 року виповнюється 100 років з дня народження Сабріє Ереджепової - видатної кримськотатарської народної співачки, заслуженої артистки Узбецької РСР.

Враховуючи важливе значення творчої діяльності Сабріє Ереджепової для збереження і популяризації культур національних меншин та її вагомий внесок у розвиток вокального мистецтва України, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити і затвердити план заходів щодо відзначення 100-річчя з дня народження Сабріє Ереджепової, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення. У плані заходів передбачити видання ювілейного компакт-диска з творами Сабріє Ереджепової.

Здійснити заходи щодо перепоховання Сабріє Ереджепової з м. Ташкента (Узбекистан) на території України - у м. Бахчисараї.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності кримськотатарської народної співачки Сабріє Ереджепової, та сприяти висвітленню в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 100-річчя з дня її народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 100-річчю з дня народження Сабріє Ереджепової.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
N 5113-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали