ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 110-ї річниці з дня народження Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича

16 грудня 2011 року виповнюється 110 років з дня народження Ватутіна Миколи Федоровича - видатного полководця Великої Вітчизняної війни, генерала армії, командувача військами 1-го Українського фронту, звільнившого Київ від фашистських загарбників.

Враховуючи важливість та історичне значення постаті Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 110-у річницю з дня народження Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 110-ї річниці з дня народження Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів;

забезпечити організацію тематичних виставок, присвячених життю та діяльності Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 110-ї річниці з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 110-й річниці з дня народження Героя Радянського Союзу Ватутіна Миколи Федоровича.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
7 грудня 2011 року
N 4089-VI

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали