РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

ПОСТАНОВА

від 19 лютого 1988 р. N 46

Київ

Про відзначення 125-річчя з дня народження В. І. Вернадського

З метою відзначення 125-річчя з дня народження радянського природознавця, видатного мислителя, академіка В. І. Вернадського, що минає в березні 1988 року, Рада Міністрів Української РСР ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Прийняти пропозицію Академії наук УРСР про проведення в березні 1988 р. у м. Києві урочистого засідання Академії наук УРСР та наукового симпозіуму "Вчення В. І. Вернадського про біосферу і проблеми охорони навколишнього середовища".

2. Присвоїти ім'я Володимира Івановича Вернадського:

Центральній науковій бібліотеці Академії наук УРСР і надалі іменувати її - Центральна наукова бібліотека імені В. І. Вернадського Академії наук УРСР;

Шишацькій середній загальноосвітній школі /Полтавська область/ і надалі іменувати її - Шишацька середня загальноосвітня школа імені В. І. Вернадського.

Академії наук УРСР і Полтавському облвиконкому створити в приміщенні цієї школи кімнату-музей академіка В. І. Вернадського за рахунок коштів Академії наук УРСР і місцевого бюджету.

3. Установити меморіальні дошки в пам'ять В. І. Вернадського:

Харківському облвиконкому - на будинку Першого харківського індустріально-педагогічного технікуму /колишньої гімназії/;

Київському міськвиконкому - на будинку Київського державного університету імені Т. Г. Шевченка;

Кримському облвиконкому - на будинку Сімферопольського державного університету імені М. В. Фрунзе.

4. Державному комітетові УРСР по телебаченню і радіомовленню провести передачі, присвячені життю, науковій і громадській діяльності академіка В. І. Вернадського.

5. Дозволити Академії наук УРСР провести в містах Одесі, Сімферополі і Севастополі наукові сесії, присвячені ювілею академіка В. І. Вернадського, і видати їхні матеріали.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

В. МАСОЛ

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР

К. БОЙКО

Інд. 25

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали