ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 175-річчя з дня народження Івана Нечуя-Левицького

У листопаді 2013 року виповнюється 175 років з дня народження Івана Семеновича Нечуя-Левицького (справжнє прізвище - Левицький) - видатного письменника та публіциста.

Враховуючи важливість постаті Івана Нечуя-Левицького для української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 175-річчя з дня народження Івана Нечуя-Левицького.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 175-річчя з дня народження Івана Нечуя-Левицького;

у місячний термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 175-річчя з дня народження Івана Нечуя-Левицького, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів.

У плані заходів передбачити:

спорудження пам'ятників Івану Нечую-Левицькому у м. Києві та м. Черкасах;

проведення ремонтно-реставраційних робіт у приміщенні літературно-меморіального музею І. С. Нечуя-Левицького у смт Стеблеві Корсунь-Шевченківського району Черкаської області;

видання творів Івана Нечуя-Левицького, які не увійшли до зібрання творів у десяти томах 1965 - 1968 років.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Івана Нечуя-Левицького, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 175-річчя з дня його народження.

4. Рекомендувати Черкаській обласній раді та Черкаській обласній державній адміністрації затвердити план заходів з відзначення 175-річчя з дня народження Івана Нечуя-Левицького у Черкаській області.

5. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 175-річчю з дня народження Івана Нечуя-Левицького.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
22 травня 2012 року
N 4804-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали