ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 195-річчя від дня народження Івана Айвазовського

17 липня 2012 року виповнюється 195 років від дня народження Івана Костянтиновича Айвазовського, видатного художника-мариніста, активного громадського та культурного діяча, відомого мецената. Верховна Рада України постановляє:

1. У 2012 році відзначити на державному рівні 195-річчя від дня народження Івана Айвазовського.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 195-річчя від дня народження Івана Айвазовського;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення 195-річчя від дня народження Івана Айвазовського, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення, яким передбачити:

проведення у галереях, музеях, бібліотеках тематичних виставок, присвячених життю, діяльності та творчості Івана Айвазовського;

проведення у навчальних закладах наукових конференцій, присвячених життю, діяльності та творчості Івана Айвазовського.

3. Рекомендувати Раді міністрів Автономної Республіки Крим, Севастопольській міській державній адміністрації та Феодосійській міській раді забезпечити належну підготовку і проведення заходів щодо відзначення 195-річчя від дня народження Івана Айвазовського.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України забезпечити висвітлення у засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 195-річчя від дня народження Івана Айвазовського.

5. Рекомендувати державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 195-річчю від дня народження Івана Айвазовського.

6. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти.

7. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
22 травня 2012 року
N 4798-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали