ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.01.2011 р. N 19

Про відзначення 20-ї річниці незалежності України

Керуючись ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 01.11.2010 N 990/2010 "Про відзначення 20-ї річниці незалежності України" та з метою забезпечення гідного відзначення у 2011 році 20-ї річниці незалежності України, консолідації суспільства в ім'я процвітання держави, благополуччя і добробуту Українського народу:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України (далі - План заходів), що додається.

2. Зобов'язати структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації та рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення:

2.1. Забезпечити виконання Плану заходів;

2.2. Надати до управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації інформацію про виконання Плану заходів до 25.08.2011.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації надати голові облдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання цього розпорядження до 26.08.2011.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Лимарчука С. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
27.01.2011 N 19


План
заходів з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України

1. Організувати проведення урочистих заходів до Дня Державного Прапора України.

23.08.2011

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


2. Організувати в районних центрах, інших містах, у селищах, селах, на підприємствах, в організаціях та установах проведення за участю представників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, політичних партій та громадськості урочисті заходи з нагоди 20-ї річниці Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року.

Серпень 2011 року

Райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


3. Провести урочисте засідання та святковий концерт в академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. В. Г. Магара, присвячене 20-й річниці незалежності України, за участю депутатів всіх рівнів, керівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, лідерів регіональних організацій політичних партій та громадських організацій, діячів освіти, науки та культури.

23.08.2011

Структурні підрозділи облдержадміністрації, виконком Запорізької міської ради


4. Організувати покладання квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність, воїнам, полеглим за свободу України.

22.08.2011 - 23.08.2011

Структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


5. Опрацювати питання щодо проведення святкового феєрверку у м. Запоріжжя на честь 20-ї річниці незалежності України.

24.08.2011

Виконком Запорізької міської ради


6. Організувати експонування он-лайнових виставок на офіційних веб-сайтах облдержадміністрації та Державного архіву Запорізької області.

Серпень 2011 року

Державний архів Запорізької області


7. Організувати проведення обласної культурно-мистецької акції "Світло душі й добра - рідній Україні"

Червень - серпень 2011 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


8. Продовжити роботу в музеях області щодо поповнення музейних фондів, оформити тематичні виставки, експозиційні розділи з історії українського державотворення та провести тематичні заходи, присвячені 20-й річниці незалежності України.

Серпень 2011 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


9. Організувати проведення бібліотечного свята "Україно, доки жити буду, доки відкриватиму тебе!", обласної книжково-ілюстративної експозиції "Україна: від проголошення свободи до незалежності", тематичних книжкових виставок, конференцій, засідань за круглим столом в бібліотеках області з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

Липень - серпень 2011 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


10. Підготувати методичну розробку "Історія Державного Герба України" та оформити виставку до 20-ї річниці незалежності України в обласному краєзнавчому музеї.

Березень - серпень 2011 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації


11. Забезпечити проведення в дитячих оздоровчих таборах просвітницьких заходів, присвячених 20-й річниці незалежності України: бесід, конкурсів на кращих знавців історії України, дитячої патріотичної творчості, концертів дитячої художньої самодіяльності, екскурсій до музеїв.

Серпень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


12. В бібліотеках закладів освіти та дитячих оздоровчих таборах організувати виставку відповідної літератури, творів образотворчого мистецтва, фотографій, присвячену 20-й річниці незалежності України.

Червень - липень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


13. Організувати проведення акції до Дня Державного Прапору та 20-ї річниці незалежності України "Україно - моя рідна країно".

22.08.2011 - 24.08.2011

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації


14. Організувати проведення військово-спортивної розважальної програми "Патріот" у дитячих оздоровчих таборах області з нагоди 20-ї річниці незалежності України.

Серпень 2011 року

Управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації


15. Забезпечити презентацію Запорізької області у м. Києві в рамках загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна - 2011", присвяченої Дню незалежності України.

Серпень 2011 року

Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності облдержадміністрації


16. Організувати виступи відомих вчених, політичних та громадських діячів у засобах масової інформації області та забезпечити висвітлення заходів з підготовки та відзначення 20-ї річниці незалежності України.

Серпень 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


17. Сприяти виготовленню святкового презентаційного буклету та тематичного відеофільму, присвячених 20-й річниці незалежності України.

Серпень 2011 року

Управління у справах преси та інформації облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


18. Здійснити роботи щодо організації благоустрою та впорядкування територій населених пунктів області.

Серпень 2011 року

Управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


19. Провести єдиний день інформування населення, присвячений 20-й річниці Акта проголошення незалежності України від 24 серпня 1991 року та всеукраїнського референдуму в питанні про проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року.

18.08.2011

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення.


 

Заступник голови - керівник апарату
обласної державної адміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали