ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 340-річчя з дня народження Пилипа Орлика

У жовтні 2012 року виповнюється 340 років з дня народження Пилипа Орлика - українського державного, політичного і військового діяча, гетьмана України.

Враховуючи важливість постаті Пилипа Орлика для історії України, українського державотворення, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 340-річчя з дня народження Пилипа Орлика.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 340-річчя з дня народження Пилипа Орлика;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 340-річчя з дня народження Пилипа Орлика, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і діяльності Пилипа Орлика, та забезпечити висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 340-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати поштову марку, присвячену 340-річчю з дня народження Пилипа Орлика.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
N 5117-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали