ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 80-річчя з дня народження Анатолія Солов'яненка

У вересні 2012 року виповнюється 80 років з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка - всесвітньо відомого українського співака (тенора) та видатного громадського діяча.

Враховуючи значний внесок Анатолія Борисовича Солов'яненка у розвиток українського мистецтва, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 80-річчя з дня народження Анатолія Борисовича Солов'яненка.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 80-річчя з дня народження Анатолія Солов'яненка;

у двотижневий термін після утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів щодо відзначення на державному рівні 80-річчя з дня народження Анатолія Солов'яненка, вирішити питання щодо його фінансового та матеріально-технічного забезпечення.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчій діяльності Анатолія Солов'яненка, та сприяти висвітленню засобами масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 80-річчя з дня його народження.

4. Запропонувати Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 80-річчю з дня народження Анатолія Солов'яненка.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
N 5110-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали