ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області

У 2013 році виповнюється 800 років місту Тлумачу Івано-Франківської області, одному з найдавніших населених пунктів України, перша письмова згадка про який знаходиться у Галицько-Волинському літописі.

Місто славне своїми історичними та культурними традиціями, а багаті поклади корисних копалин в його районі роблять його привабливим для залучення іноземних інвестицій.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Тлумача Івано-Франківської області та у зв'язку з його 800-річчям, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 800-річчя заснування міста Тлумача Івано-Франківської області;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов'язаних з відзначенням 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 800-річчю міста Тлумача Івано-Франківської області;

Президії Національної академії наук України передбачити проведення відповідними академічними інститутами разом із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника науково-практичної конференції, присвяченої історії міста Тлумача Івано-Франківської області.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
N 5107-VI

 

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали