ЗАПОРІЗЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 21.01.2011 р. N 11

Про відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового

Керуючись ст. 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", на виконання Указу Президента України від 03.12.2010 N 1071/2010 "Про відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового" та відзначення в області 90-річчя від дня народження Георгія Берегового:

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового (далі - План заходів), що додається.

2. Зобов'язати структурні підрозділи облдержадміністрації, райдержадміністрації та рекомендувати виконкомам міських рад міст обласного значення:

2.1. Забезпечити виконання Плану заходів;

2.2. Надати до управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації інформацію про виконання Плану заходів до 15.04.2011.

3. Управлінню з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації підготувати узагальнену інформацію про хід виконання цього розпорядження до 20.04.2011.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови - керівника апарату облдержадміністрації Лимарчука С. В.

 

Голова обласної
державної адміністрації

Б. Ф. Петров


 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядження Запорізької обласної державної адміністрації
21.01.2011 N 11


План
заходів щодо відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового

1. Організувати проведення в установах культури, мистецтва, навчальних закладах області літературно-мистецьких вечорів, тематичних виставок літератури, музейних експозицій з висвітлення життєвого шляху та діяльності льотчика-космонавта, громадянського діяча Георгія Берегового.

Квітень 2011 року

Управління культури і туризму облдержадміністрації


2. Організувати проведення в загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах уроків-диспутів, уроків-бесід, уроків-досліджень на тему: "Місце подвигу в житті людини", "Герої моєї країни" тощо.

Березень - квітень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


3. Організувати проведення в загальноосвітніх навчальних закладах серед учнів 2-4 класів конкурсів поезії та малюнків на тему: "Мрії збуваються".

Березень - квітень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


4. Організувати оформлення в читальних залах бібліотек загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів виставок літератури, присвячених 90-річчю від дня народження Георгія Берегового.

Березень - квітень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації


5. Провести єдиний день інформування населення, присвячений 90-річчю від дня народження Георгія Берегового.

21.04.2011

Управління з питань внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення


6. Опрацювати питання щодо присвоєння в установленому порядку навчальним закладам, науковим установам імені Георгія Берегового, відповідного найменування вулиць, проспектів, майданів у населених пунктах.

Лютий - квітень 2011 року

Управління освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації, виконкоми міських рад міст обласного значення.


 

Заступник голови - керівник
апарату облдержадміністрації

С. В. Лимарчук

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали