ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 90-річчя з дня народження Анатолія Дімарова

У травні 2012 року виповнюється 90 років з дня народження Анатолія Андрійовича Дімарова - видатного українського письменника, лауреата Державної премії України імені Тараса Шевченка.

Враховуючи вагомий внесок Анатолія Дімарова у розвиток української літератури, Верховна Рада України постановляє:

1. Урочисто відзначити на державному рівні 90-річчя з дня народження Анатолія Дімарова.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

утворити організаційний комітет з підготовки і проведення заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Анатолія Дімарова;

затвердити план заходів щодо відзначення 90-річчя з дня народження Анатолія Дімарова, вирішити питання щодо фінансового та матеріально-технічного забезпечення цих заходів. У плані заходів передбачити видання творів Анатолія Дімарова.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені життю і творчості українського письменника Анатолія Дімарова, та сприяти висвітленню в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв'язку з відзначенням 90-річчя з дня народження Анатолія Дімарова.

4. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

5. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

 

Голова Верховної Ради
України

В. ЛИТВИН

м. Київ
15 травня 2012 року
N 4678-VI

  

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали